info@falkors-e.lv
Piegāde
Tālrunis: 63922072
Jaunumi

 

Vairāk atlaižu: https://www.elbox.lv/

 

 

 

 

 

 

Papildiniet pat mazgāšanas laikā

 

 

 https://elbox.lv/

Aizmirsāt kreklu? Funkcija Add Wash ļauj vienkārši un ātri pievienot aizmirstos apģērbus pat pēc mazgāšanas cikla sākšanās. Varat arī vienkārši pievienot ar roku mazgātos apģērbus, ko vēlaties vienkārši skalot vai izgriezt sausus

 

 

 

 

Ar viedtālruni vadāms, visjaunākais iRobot robots, lielāku grīdas platību uzkopšanai

 https://www.elbox.lv/roboti/

Paredzēts sarežģītākas konfigurācijas un plašāku telpu tīrīšanai. Šim robota modelim ir Litija jonu akumulators, robots tīrīšanas cikla laikā pats var uzlādēties un turpināt darbu. Komplektā ar Kompakto Pašuzlādes Māju (HomeBase), divām dubultās darbības Virtuālajām Sienām, rezerves filtru un rezerves sānu birsti. Robotam var uzdot tīrīšanas grafiku visai nedēļai. Robots spēj sajust ne tikai netīrākās grīdas vietas un tīrīt tās kamēr tīrs, bet arī sajust paklājus un tīrīt tos vēl intensīvāk nekā cietās grīdas. Pilnai iRobot Roomba 980 funkcionalitātei, mājās jābūt iespējai pieslēgties Wi-Fi rūterim (2.4 GHz)

 

 

 

 

Samsung ledusskapji ar digitālā pārveidotāja kompresoru (10 gadu garantija)

 

 https://www.elbox.lv/samsung-ledusskapji/

Atšķirībā no parastajiem kompresoriem, kuriem ir tikai divi iedarbināšanas un apturēšanas modeļi, Samsung digitālā pārveidotāja kompresoram ir 5 atšķirīgi cikli atkarībā no mitruma līmeņiem un izmantošanas modeļiem. Tas palīdz uzturēt pastāvīgāku temperatūru, samazina kompresora nolietojumu un nodilumu, nodrošinot labāku izturību, un rada minimālu troksni. Par jūsu mieru gādās arī mazāks elektrības rēķins un 10 gadu garantija.

 

Electrolux oficiālais izplatītājs
Whirlpool oficiālais izplatītājs
Bosch sadzīves tehnikas oficiālie izplatītāji
Also garantē sadarbības partneris
Incredit Group sadarbības partneri